• Wineta
A A A
           Klasyfikacja Drużynowa
Miejsce Nazwa Drużyny Suma pkt.
1 SOKOLNIKI -TADEUSZ  KUŁAGA 18
2 AMUR - RADZYŃ PODLASKI 52
3 NIDA SOBKÓW I 104
4 SKLEP WĘDKARSKI U ZDZICHA 113
5 BUD-RYSIE SANDOMIERZ    126
6 JAZGARZ- OLSZTYN  138
7 NIDA SOBKÓW II 142
8 PERKOZ-STARACHOWICE 151
9 POLAND FISHING TEAM KIELCE 151
10 NIDA SOBKÓW – WACŁAW CIEPLUCH 163
11 KOŁO NR 1/2 SANDOMIERZ - Chojnacki 166
12 CATFISH- JĘDRZEJÓW 171
13 REZERWY AMURA RADZYŃ PODLASKI 172
14 STARACHOWICE I 188
15 STARACHOWICE II 200
16 TRZUSKAWICA        210
17 KOŁO NR 1/1 SANDOMIERZ - Wąs 216
18 FOCUS KIELCE  218
19  POŁANIEC -ELEKTROWNIA 227

 

 

Klasyfikacja indywidualna

XXXVI Zawody w Wędkowaniu Nocnym
o ,, Puchar X Wieków Sandomierza”
04/05.08.2018.


 

 

 

 

 

 

 

LP Drużyna Nazwisko i Imie I ważenie II ważenie Waga/pkt  miejsce  
1 SOKOLNIKI 3 Tworek Stefan 14 720,00 27 220,00 41 940,00 1
2 SOKOLNIKI 4 Rękas Krzysztof 4 110,00 21 200,00 25 310,00 2
3  NIDA-SOBKÓW I 3 Wójcicki Rafał 15 100,00 9 750,00 24 850,00 3
4 AMUR RADZYŃ PODLASKI 4 Dąbrowski Marek 3 500,00 18 700,00 22 200,00 4
5 Sklep Wędkarski u ,,Zdzicha" 2 Piskorz Leszek 7 080,00 14 130,00 21 210,00 5
6 Jazgarz OLSZTYN 1Kaspruk Mirosław 4 890,00 14 740,00 19 630,00 6
7 SOKOLNIKI 2 Kułaga Dominik 2 630,00 16 290,00 18 920,00 7
8 SOKOLNIKI 1 Kułaga Tadeusz 7 930,00 10 200,00 18 130,00 8
9 FOCUS KIELCE 2. Jan Korjat 8 410,00 9 340,00 17 750,00 9
10 STARACHOWICE I 1Szewczykowski Edward 2 760,00 13 720,00 16 480,00 10
11 STARACHOWICE I I 4 Ginał Henryk 3 600,00 12 620,00 16 220,00 11
12 AMUR RADZYŃ PODLASKI  3 Kniaziak Jerzy 1 150,00 14 740,00 15 890,00 12
13 POŁANIEC ELEKTROWNIA 3 Trzpis Kazimierz 6 170,00 9 530,00 15 700,00 13
14 NIDA SOBKÓW 3 Ślusarczyk Marian 5 700,00 9 970,00 15 670,00 14
15 BUDRYSIE SANDOMIERZ    1 Guzin Andrzej 5 760,00 8 740,00 14 500,00 15
16 AMUR RADZYŃ PODLASKI  2Karwowski Kazimierz 4 250,00 9 600,00 13 850,00 16
17 SANDOMIERZ KOŁO NR 1/2 1Chojnacki Paweł 3 200,00 10 560,00 13 760,00 17
18 BUDRYSIE SANDOMIERZ    2 Ura Stanisław 5 520,00 7 620,00 13 140,00 18
19 NIDA-SOBKÓW I I 1 Korban Stanisław 2 650,00 9 320,00 11 970,00 19
20 AMUR RADZYŃ PODLASKI 1 Brygoła Andrzej 2 040,00 9 800,00 11 840,00 20
21 Jazgarz OLSZTYN 3Ferenc Dariusz 2 530,00 8 890,00 11 420,00 21
22 Sklep Wędkarski u ,,Zdzicha" 3 Równicki Jarosław 3 320,00 6 570,00 9 890,00 22
23 NIDA SOBKÓW 1 Stanik Janusz 1 200,00 8 680,00 9 880,00 23
24 Poand Fishing KIELCE 2.Zygan Robert 820,00 8 670,00 9 490,00 24
25 Sklep Wędkarski u ,,Zdzicha" 1 Frankowski Zdzisław 2 210,00 7 180,00 9 390,00 25
26 TRZUSKAWICA 1 Jacecko Stanisław 2 860,00 6 100,00 8 960,00 26
27  NIDA-SOBKÓW I 1 Purski Artur 3 740,00 5 130,00 8 870,00 27
28 NIDA-SOBKÓW I I 4 Przeździk Stefan 1 000,00 7 740,00 8 740,00 28
29 SANDOMIERZ KOŁO NR 1/2 2 Długosz Szczepan 2 240,00 6 330,00 8 570,00 29
30 CATFISH JĘDRZEJÓW 2 Cichoń Jerzy 3 340,00 4 980,00 8 320,00 30
31 Perkoz -STARACHOWICE 2 Komorniczak Dariusz 2 560,00 5 680,00 8 240,00 31
32  NIDA-SOBKÓW I 2 Krzywda Dawid 820,00 7 350,00 8 170,00 32
33 CATFISH JĘDRZEJÓW 1 Wrześniewski   Przemysław 3 120,00 4 600,00 7 720,00 33
34 Poand Fishing KIELCE 1.Chudecki, Paweł-Kapitan 5 130,00 2 120,00 7 250,00 34
35 RezerwyRADZYŃ PODLASKI 1 Cetnarowicz Julian 4 140,00 2 900,00 7 040,00 35
36 RezerwyRADZYŃ PODLASKI 4 Kowalski Marek 0,00 6 840,00 6 840,00 36
37 Perkoz -STARACHOWICE 4 Niedorazow Anatoliusz 1 000,00 5 630,00 6 630,00 37
38 CATFISH JĘDRZEJÓW 4 Jaworski Tomasz 2 820,00 3 410,00 6 230,00 38
39 RezerwyRADZYŃ PODLASKI 2 Sobczuk Wiesław 3 490,00 2 510,00 6 000,00 39
40 Perkoz -STARACHOWICE 1 Grdeń Bogusław 1 680,00 4 220,00 5 900,00 40
41 NIDA-SOBKÓW I I 2.Tkacz Czesław 1 060,00 4 760,00 5 820,00 41
42  NIDA-SOBKÓW I 4 Stępnik Piotr 4 010,00 1 610,00 5 620,00 42
43 Perkoz -STARACHOWICE 3 Fiślak Waldemar 3 000,00 2 530,00 5 530,00 43
44 Poand Fishing KIELCE 3 Sońta Michał 2 310,00 3 130,00 5 440,00 44
45 BUDRYSIE SANDOMIERZ    3 Duliński Ryszard 410,00 4 980,00 5 390,00 45
46 SANDOMIERZ KOŁO NR 1/2 3 Jędras Krzysztof 0,00 5 390,00 5 390,00 46
47 SANDOMIERZ KOŁO NR 1/1 1 Wąs Janusz 3 370,00 1 980,00 5 350,00 47
48 BUDRYSIE SANDOMIERZ    4 Konieczny Wacław 2 020,00 3 140,00 5 160,00 48
49 Poand Fishing KIELCE 4 Pokrzepa Robert 2 340,00 2 810,00 5 150,00 49
50 SANDOMIERZ KOŁO NR 1/1 2 Siwko Michał 2 670,00 2 380,00 5 050,00 50
51 SANDOMIERZ KOŁO NR 1/1 4 Bielecki Andrzej 2 740,00 2 120,00 4 860,00 51
52 TRZUSKAWICA 4 Gryń Jacek                     1 280,00 3 330,00 4 610,00 52
53 STARACHOWICE I I 1 Grunt Cezary 540,00 4 060,00 4 600,00 53
54 NIDA-SOBKÓW I I 3 Stępień Sławomir 170,00 4 140,00 4 310,00 54
55 Jazgarz OLSZTYN 2Kołak Mieczysław 1 510,00 2 660,00 4 170,00 55
56 Jazgarz OLSZTYN 4Bryła Sławomir 1 000,00 3 130,00 4 130,00 56
57 STARACHOWICE I 3 Siczek Paweł 1 040,00 3 080,00 4 120,00 57
58 STARACHOWICE I 2 Jędrasek Bogdan 630,00 3 370,00 4 000,00 58
59 NIDA SOBKÓW 2 Ciepluch Wacław 850,00 2 970,00 3 820,00 59
60 TRZUSKAWICA 2 Nowacki Robert           1 540,00 2 280,00 3 820,00 60
61 Sklep Wędkarski u ,,Zdzicha" 4 Czajor Zdzisław 860,00 2 770,00 3 630,00 61
62 RezerwyRADZYŃ PODLASKI 3 Szczepaniuk Marek 1 490,00 2 070,00 3 560,00 62
63 STARACHOWICE I 4 Przygoda Robert 760,00 2 350,00 3 110,00 63
64 FOCUS KIELCE 4. Rakowski Krzysztof 230,00 2 540,00 2 770,00 64
65 STARACHOWICE I I 3 Czechowski Artur 1 700,00 1 050,00 2 750,00 65
66 POŁANIEC ELEKTROWNIA 1 Wożniak Wiesław 940,00 1 560,00 2 500,00 66
67 NIDA SOBKÓW 4 Krzyżański Zdzisław 450,00 1 640,00 2 090,00 67
68 SANDOMIERZ KOŁO NR 1/1 3 Bidas Artur 530,00 1 200,00 1 730,00 68
69 FOCUS KIELCE 3. Piotr Spiczonek 510,00 1 030,00 1 540,00 69
70 CATFISH JĘDRZEJÓW 3 Cichoń Adrian 540,00 840,00 1 380,00 70
71 STARACHOWICE I I 2 Senderowski Paweł 1 050,00 320,00 1 370,00 71
72 TRZUSKAWICA 3 Łyszkiewicz Adam       0,00 920,00 920,00 72
73 POŁANIEC ELEKTROWNIA 2 Kaczmarczyk Krzysztof 360,00 0,00 360,00 73
74 SANDOMIERZ KOŁO NR 1/2 4 Patron Paweł 0,00 330,00 330,00 74
75 POŁANIEC ELEKTROWNIA 4 Wiśniewski Mariusz 0,00 300,00 300,00 75
76 FOCUS KIELCE 1. Lech Cieśla - kapitan 290,00 0,00 290,00 76
    Razem 657 480,00

W dniach 21/22.07.2018 r. na Zalewie w Koprzywnicy odbyły się Zawody Nocne o Puchar Sklepu Wędkarskiego „U ZBYCHA”. Organizatorem w/w zawodów było Koło PZW Nr 1 oraz właściciel sklepu kol. Zbigniew CHORAB.Do rywalizacji przystąpiło 30 wędkarzy.

UWAGA KOLEDZY SPINNINGIŚCI !!!

 

Zarząd Koła Nr 1 PZW w Sandomierzu

odwołuje zawody spinningowe

o „Puchar Burmistrza Sandomierza”

z uwagi na wysoki stan wody na rzece Wisła.

Zawody te odbędą się w innym terminie.

Termin zawodów podany będzie w osobnym komunikacie.

Zarząd Koła Nr 1

PZW w Sandomierzu

KOMUNIKAT

Zawody Nocne

O Puchar Sklepu Wędkarskiego ,, U Zbycha”

Zbiórka zawodników w dniu 21.07.2018 o godz. 1130

nad Zalewem Koprzywnica - parking

   Zapraszamy

                                                                                                                                                              Sklep Wędkarski ,,U Zbycha” 

i Zarząd Koła NR 1