• Wineta
A A A

                                               TERMINARZ

  IMPREZ  WĘDKARSKICH ORGANIZOWANYCH PRZEZ KOŁO NR 1 w SANDOMIERZU

                                                              W  2017 ROKU

L.p.

Data

NAZWA IMPREZY WĘDKARSKIEJ

MIEJSCE

UWAGI

PLANOWANE

ZAPASOWE

1. 

15.01.17

Podlodowe Mistrzostwa Koła

Zalew Koprzywnica

 

 

2.

21.01.17

Podlodowe

Bogoria

 

 

3.

28.01.17

Podlodowe

Motycze Szlach

 

 

4.

11.02.17

Podlodowe

Zalew Koprzywnica

 

 

5.

19.02.17

Podlodowe GP Okręgu

Zalew Koprzywnica

 

 

6.

23.04.17

Otwarcie sezonu-pierwsza rybka

Kanał Hutniczy

 

 

7.

30.04.17

Zawody Gruntowe GP o Puchar Burmistrza S-rza

Zalew Koprzywnica

 

 

8.

01.05.17

„Spinning Start-Sandomierz 2017

Sandomierz-Wisła

 

 

9.

07.05.17

Zawody Gruntowe GP o Puchar Burmistrza S-rza

Staw nr 3 Jeziórko

 

 

10.

14.05.17

Spławikowe Mistrzostwa Koła

Koprzywnica

 

 

11.  

21.05.17

Zawody Gruntowe GP o Puchar Burmistrza S-rza

Wilcza  Wola

 

 

12.

03.06.17

Dzień Dziecka

Bulwar nad Wisłą

 

 

13.

10.06.17

Zawody spławikowe sekcji Gazy

Zalew Koprzywnica

 

 

14.

25.06.17

Zawody Gruntowe GP o Puchar Burmistrza S-rza

Zalew Koprzywnica

 

 

15.

15/16.07

Nocne o Puchar R. Sochackiego.

Rzeka Wisła-Tamy

 

 

16.

23.07.17

Spinningowe o Puchar Burmistrza Sandomierza

Sandomierz-Wisła

 

 

17.

30.07.17

Zawody Gruntowe GP o Puchar Burmistrza S-rza

Rzeka Wisła-Dębina

 

 

18.

05/06.08

XXXV Ogólnopolskie Nocne o Puchar X Wieków

Sandomierz-Wisła

 

 

19.

19/20.08

Nocne o Puchar Sklepu „U Zbycha”

Rzeka Wisła-Tamy

 

 

20.

26.08.17

Spinningowe Mistrzostwa Koła

Sandomierz-Wisła

 

 

21.

27.08.17

Zawody Gruntowe GP o Puchar Burmistrza S-rza

Rzeka Wisła-Tamy

 

 

22.

02/03.09

Wycieczka wędkarska

Do ustalenia

 

 

23.

23.09.17

Spinningowe „Old-Boy”

Rzeka Wisła

 

 

24.

24.09.17

Zawody Gruntowe GP o Puchar Burmistrza S-rza

Wilcza Wola

 

 

25.

01.10.17

 Feederowe Mistrzostwa   Koła.

Zalew Koprzywnica

 

 

26.

08.10.17

Spławikowe o Puchar  „Roku Rzeki Wisły”

Wisła-Opaska

 

 

27

15.10.17

Zawody Gruntowe GP o Puchar Burmistrza S-rza

Rzeka Wisła-Dębina

 

 

28

22.10.17

Zawody Gruntowe GP o Puchar Burmistrza S-rza

Rzeka Wisła-Opaska

 

 

29

29.10.17

Zakończenie sezonu

Wisła Stary Port

 

 

  

 

 

 

Siedziba koła znajduję się pod adresem:


ul. Opatowska 4 27-600 Sandomierz


Dyżury pełnione są w następujące dni tygodnia:

wtorek, czwartek, w godzinach: 16:00 - 20:00 piątek, w godzinach: 16:00 - 18:30

Telefon kontaktowy do siedziby koła:
015 832 0574


E-mail  : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Administrator strony: Artur Lasota E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


Nr Konta Bankowego Koła PZW nr 1 w Sandomierzu:

Bank Spółdzielczy Sandomierz
ul. Mariacka 6
27-600 Sandomierz
Nr Konta : 56 9429 0004 2001 0000 5047 0002





Zebrania Zarządu

Najbliższe spotkanie: ...

Cel spotkania: Omówienie spraw bieżących.

Miejsce spotkania: Klub Wędkarza, ul . Opatowska 4, Sandomierz

Godzina spotkania: 18:00

Uczestnicy: Zarząd Klubu, Członkowie


Zebrania Zarządu Koła nr 1 PZW Sandomierz odbywają się regularnie, w każdą pierwszą środę miesiąca o godzinie 1800. Jeśli spotkanie nie może się odbyć, bądź jego termin zostanie przesunięty, zainteresowani zostaną o fakcie powiadomieni.

Zarząd Koła PZW nr 1 w Sandomierzu na kadencję 2017-2020

wybrany na walnym zgromadzeniu Sprawozdawczo-wyborczym

w dniu 05.02.2017 r

ZARZĄD

1. MAKOWSKI Franciszek   Prezes koła

2. MRÓWKA Edward              Sekretarz

3. WUDZ Jacek                       Wiceprezes ds. sportu

4. BOBER Józef                      Skarbnik

5. MAJ Edmund                      Gospodarz koła

6. DZIOREK Paweł                 Ochrona wód i zarybianie

7. FRONC Rafał                      Rzecznik dyscyplinarny

8. MARZEC Michał                 Członek Zarządu

9. SZYMAŃSKI Ryszad          Członek Zarządu

10.WĄS Janusz                      Członek Zarządu

11.KORCZAK Dariusz            Członek Zarządu

12.SIWKO Michał                   Członek Zarządu

 

 

Opiekun młodzieży wędkarskiej kol. ŻYŁA Jerzy.

 

 

KOMISJA REWIZYJNA

 

SIEKIERA  Zdzisław       Przewodniczący

GOŹDZIOWSKI Roman   Zastępca

RELIGA Jan                     Sekretarz

 

 

SĄD KOLEŻEŃSKI

 

GUZIN Andrzej                Przewodniczący

SOKOŁOWSKI Zbigniew  Zastępca

PREZGOT Mariusz          Sekretarz

LIPIEC Andrzej                Członek

BUGAJSKI Rafał             Członek

 

 

Delegaci na XI Okręgowy Zjazd Delegatów Okręgu PZW w Tarnobrzegu.

 

CZERWIŃSKI Marceli

MAJ Edmund

MAKOWSKI Franciszek

MARZEC Michał

MRÓWKA Edward

 

 

Zastępcy Delegatów

SZYMAŃSKI Ryszard

SIEKIERA Zdzisław