• Wineta
A A A

W dniu 25.06.2017 na Zalewie w Koprzywnicy odbyła się IV ta tura zawodów z cyklu „GP GRUNT – 2017” o Puchar Burmistrza Sandomierza organizowane przez Zarząd Koła PZW Nr 1. Do rywalizacji przystąpiło 20 zawodników.

Wyniki zawodów:

  1. Bartosz WAŚKIEWICZ – Koło PZW Nr 13 – 8130 g
  2. Paweł CHOJNACKI  - Koło PZW Nr 1 – 5380 g
  3. Marcin PIETRZYK – Koło PZW Nr 13 – 4440 g

Największą rybą zawodów był leszcz o wadze 2200 złowiony przez kol. Pawła CHOJNACKIEGO.

Puchary dla zwycięzców wręczyła komisja sędziowska w składzie:

  • Roman GOŹDZIOWSKI
  • Andrzej BRZOZOWSKI

Na zakończenie zawodów wszyscy uczestnicy otrzymali ciepły posiłek dostarczony przez p. Rafała Podoleckiego z „GREEN HAUSE”. Serdeczne podziękowanie dla kolegów z Koła Nr 37 w Koprzywnicy za pomoc.

Dziękujemy

W dniu 10.06.2017 r. odbyły się Towarzyskie Zawody w Wędkarstwie Spławikowo – Feederowym z okazji XXXV-lecia Sekcji Wędkarskiej PSG i GAZ-SYSTEM działającej przy Kole PZW Nr 1 w Sandomierzu . Do Rywalizacji przystąpiło 29 zawodników.

W dniu 02.06.2017 roku Zarząd Koła PZW  nr 1 w Sandomierzu wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji zorganizował festyn wędkarski z okazji „Dnia Dziecka” O godz. 1630 na Bulwarze im. Piłsudskiego  młodych uczestników wraz z opiekunami powitał Prezes Koła kol. Makowski Franciszek wraz z Panią Zioło Katarzyną – Asystent Burmistrza Sandomierza oraz Panem Pawłem Wierzbickim – dyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportu i RekreacjiLicznie przybyła młodzież /z zapisów wynika , że było 73 osoby/ podzielona została na grupy, tych co chcieli wziąć udział w zawodach wędkarskich, oraz tych co brali udział w konkursach wędkarskich, oraz grach i zabawach, ponieważ nie wszystkie dzieci przyszły ze sprzętem wędkarskim, a niektóre były zbyt małe, aby móc łowić „rybki”.

W dniu 14 maja 2017 r. na Zalewie w Koprzywnicy rozegrane zostały zawody wędkarskie o tytuł Spławikowego Mistrza Koła PZW NR 1 w Sandomierzu. Zawody zostały rozegrane w jednej turze . Do rywlizacji przystąpiło 8 Seniorów i jedna Juniorka